De trainingen van deze avond (25/03) gaan zeker door !!
Start veldtrainingen

Beste hockeyers en symphatisanten,

Vooreerst wil ik jullie in naam van de 'Sportieve cel jeugd' allemaal het beste wensen voor 2013. Wij hopen dat jullie genoten hebben van de feestdagen.

Dan wil ik jullie er ook op wijzen dat de trainingen (buiten) opnieuw starten vanaf maandag 28 januari 2013. Ook de keeperstrainingen hervatten dan.

Met sportieve groeten

Joeri Beunen

Victory_jeugd_kalender_2012-2013.xls

 

Coachingavonden 22/01 en 24/01

Beste coaches/trainers (EP) en allen die interesse hebben,

Op dinsdag 22/01 om 19.30h en donderdag 24/01 om 19.30h (keuze uit één van beide) organiseren wij vanuit de ‘sportieve cel jeugd’ twee coachingavonden. Op beide avonden zal er wat meer uitleg gegeven worden over de tactische basisprincipes bij de eekhoorntjes en de preminiemen. Er zal ook dieper ingegaan worden op specifieke tactische richtlijnen en vragen hieromtrent.

Van de coaches/trainers van EP wordt verwacht op één van beide avonden aanwezig te zijn. Al de ouders en sympathisanten die deze uiteenzetting willen volgen zijn natuurlijk ook van harte welkom. Inschrijven voor deze avond kan hier.

Met sportieve groeten

Joeri Beunen

Trainingen volgende weken.

Beste ouders, beste jeugspelers en -speelsters,

Vanaf maandag 3 december gaan de trainingen KSJ enkel nog door op vrijdag 7/12, 14/12 en 21/12 volgens het normale trainingsschema.

Vanaf maandag 10 december gaan de trainingen EPM enkel nog door op vrijdag 14/12 en vrijdag 21/12 volgens het normale trainingsschema.

Omwille van examens van de spelers en trainers gaan de trainingen op de andere dagen NIET door.

Let wel op het schema van de zaaltrainingen. Die gaan natuurlijk wel door.

Alvast succes voor diegenen met examens.    

Aflassing trainingen!!!

Beste spelers en speelsters,

Omwille van de slechte weersomstandigheden en de onbespeelbaarheid van de terreinen gaan de trainingen van vandaag (6/12) en morgen (7/12) en zaterdag (8/12) niet door. Dit geldt zowel voor de jeugd als voor de volwassenen (uitgezonderd D1). Dit geldt ook voor de ploegen (KSJ) die vandaag of morgen een extra training gepland hadden.

Hou de site in het oog voor het weekend en de trainingen van volgende week.

Met sportieve groeten
Joeri Beunen

Aflassing trainingen.

Beste spelers en speelsters,

Omwille van de onbespeelbaarheid van de terreinen worden alle trainingen van vandaag maandag 3 december afgelast. Dit geldt zowel voor de jeugd als voor de volwassenen. Dit geldt ook voor de teams (KSJ) die vandaag een extra training hadden gepland.

Hou de website in het oog voor de rest van de week.

Met sportieve groeten

Joeri Beunen 

 

 

De volgende weken: hoe zit het nu met hockey?
Een blik in de korte toekomst.
 
Wat staat er te gebeuren met de teams de volgende weken tijdens december qua trainingen en wedstrijden. Omwille van de afwezigheid van verschillende trainers door de examenperiode, wordt het schema aangepast.
 
Meer info bij 'meer lezen'!
Nieuwe spelregels 2012-2013

Hockey is een sport waar voortdurend aan gesleuteld wordt. Naar goede gewoonte worden elk jaar tijdens enkele internationale tornooien nieuwe regels uitgetest die onze sport veiliger, sneller en bovenal nog spannender moeten maken. Ook dit jaar werden enkele van deze nieuwe regels goed ontvangen, waardoor ze vanaf dit seizoen voor de volledige belgische competitie zullen gelden. We noteren vooral volgende aanpassingen:

  • uitlopen op PC
  • Spelen van de hoge bal bij een stilstaande fase
  • invoeren van de own-goal
Paralympics van 29 augustus tot en met 9 september!

Op de website www.supporterparalympics.be zal je de prestaties van onze 30 Belgische atleten kunnen volgen maar nu al verschijnt er dagelijks een reportage van een atleet in de kijker, op www.parantee.be
Breng regelmatig een bezoekje aan deze website dan ben je meteen mee met het meest recente paralympische nieuws. Een realistische doelstelling is 5 medailles te behalen!

Alle avondwedstrijden van de Belgen @ Victory! Zomerhockey deze week op donderdag!

We beleefden een leuke avond op Victory. Meer dan vijftig Victorianen kwamen de Belgen aanmoedigen in hun eerste wedstrijd tegen regerend Olypmisch kampioen Duitsland. Onze landgenoten speelden erg goed en kwamen zelfs op voorsprong dankzij een prachtig doelpunt op penalty van Jerôme De Keyser. Twee tegendoelpunten verhinderden een stunt van de Belgen. Eindstand 2-1. Op geen enkel moment echter lagen de Belgen onder en dat doet het beste verhopen voor het vervolg van de competitie. Woensdag is er de klepper tegen Nederland, jammer genoeg in de voormiddag. Vrijdag 3 augustus avondwedstirijd tegen Korea om 22.15u @ Victory! Afspraak vanaf 21u. 

Maar eerst de dames: gaan ze dinsdag tegen China iets kunnen ondernemen? China haalde in Peking de zilveren medaille en won zijn eerste wedstrijd tegen Korea met 4-0! Deze wedstrijd is om 14u.

Donderdag is er de match in het hol van de leeuw. Come and see Engeland - België om 20u. Clubhuis open vanaf19.30u. Het zomerhockey wordt om deze reden van woensdag naar donderdag verplaatst! Men zegge het voort!

1 2 3
© 2012, website powered by ONLI